Kariera

Kariera

Poszukujemy diagnosty samochodowego do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.

Opis czynności:

  • Przeprowadzanie badań technicznych pojazdów
  • Ocenianie stanu technicznego pojazdów
  • Prowadzenie ewidencji przeprowadzonych badań technicznych
  • Posiadanie aktualnych uprawnień diagnosty SKP.

Wymagane jest wykształcenie średnie techniczne, oraz praktyka. (zgodnie z Ustawą.)

Skontaktuj się z nami

Poszukujemy elektryka / mechanika

Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę,stabilność zatrudnienia, możliwość rozwoju osobistego.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe mechaniczne,doświadczenie w pracy jako mechanik/elektryk samochodowy,
  • znajomość komputera oraz serwisowych urządzeń diagnostycznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Zakres obowiązków:

  • wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych/mechanicznych samochodów,
  • diagnostyka komputerowa układów ABS,EBS,ECAS,TEBS EDC i innych,
  • diagnostyka układów ham. Wabco,Haldex,Knorr itp.